Gėlių pristatymo Kėdainių mieste ir rajone sąlygos

 • Gėlių pristatymas į namus Kėdainių mieste ir rajone

  Gėlių puokštes pristatome darbo dienomis nuo 8.00 - 20.00 val. , šeštadienį nuo 8.00 - 15.00 val.

  Dėl gėlių pristatymo sekmadienį ir kitomis valandomis derinti asmeniškai :)

  • Gėlės į namus Kėdainių mieste pristatomos per 3 valandas nuo užsakymo patvirtinimo. Dovanos gali būti pristatomos tą pačią dieną visoje Lietuvoje, jeigu pasirinksite pristatymo būdą – per ,,Autobusų stotį,,. Šventinėmis dienomis gėlių puokščių pristatymo  (šv.Valentino diena, Kovo 8d,, Mamos diena, Tėvo diena), dėl ypač didelio užsakymų srauto, tikslaus laiko negalime garantuoti :)
  • Mes negalime prisiimti atsakomybės už pavėluotą užsakymo įvykdymą arba jo neįvykdymą dėl neteisingai įrašyto arba įrašyto ne viso adreso ar klaidingo vietos telefono numerio. Jei gavėjo nėra nurodytu adresu ir nebuvo nurodytas gavėjo telefono numeris, užsakymas bus įvykdytas dar vieną kartą vėlesniu laiku už papildomą mokestį. Po nesėkmingo antro bandymo, Jūs per 12 valandų būsite informuotas telefonu arba elektroniniu paštu apie tai, kad užsakymas nebuvo įvykdytas.
  • Siekiant, kad užsakymas būtų įvykdytas laiku ir kokybiškai, kartais būtina nurodyti papildomą informaciją, jei gėlės siunčiamos į ligoninę, reikia nurodyti skyrių, palatos numerį. Nenurodžius ar nepatikslinus papildomos informacijos gėlės tokiu atveju paliekamos tik registratūroje. Gavėjo pageidavimu, gėlės gali būti perduodamos patikimiems tretiems asmenims (pvz. kaimynams ir kt.). Darbovietėje, neradus gavėjo, gėlės perduodamos jo bendradarbiams.
  • Nepavykus jokiais būdais įvykdyti užsakymo, užsakovui apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas užsakovui taip pat negrąžinamas. Gavėjas negali reikalauti pakeisti užsakytų prekių į pinigus ar kitas prekes. Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.
  • Mes pasiliekame teisę perskaičiuoti pristatymo kainą, jei klientas klaidingai pasirinko pristatymo vietą – nurodydamas kaip miestą, o įrašant pristatymo adresą nurodė, kad pristatymas reikalingas už miesto ribų – rajone.
   

  Dovanų pristatymas į namus visoje Lietuvoje

  • Siunčiamos kurjerio pagalba per LP Express. Dovanos (prekės) pristatomos tik DARBO DIENOMIS. Prekės išsiunčiamos kitą darbo dieną gavus apmokėjimą už prekes ir siuntinio siuntimą. Jos bus pristatytos jūsų nurodytu adresu iki 16 val. dar kitą darbo dieną po išsiuntimo.
  • LP express 24 paštomatai. Moderniausias bei patogiausias būdas siųsti ir gauti siuntas visoje Lietuvoje. 24 valandas veikiantys siuntų savitarnos terminalai neeikvos brangaus Jūsų laiko. Siuntas galėsite išsiųsti ar atsiimti Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje.
  Dovanas ir gėles galite atsiimti patys mūsų gėlių salone Kėdainiai, Radvilų 59, ,,Gėlių fėja,,

  Prekių pristatymas į pašto skyrių

  Prekių pristatymas be gėlių į Lietuvos pašto skyrių. Prekės Lietuvos paštui perduodamos pirmadienį ir ketvirtadienį, jos bus pristatytos per 4-5 darbo dienas. Šios dienos pradedamos skaičiuoti nuo užsakymo pridavimo į paštą. Prekės pradedamos ruošti siuntimui kitą darbo dieną po apmokėjimo.
  Užsisakius dūžtančias prekes su pristatymo paslauga per Lietuvos paštą, DPD, skubios siuntos per autobusų stotį - už transportavimo metu padarytą žalą mes neatsakome.