Naujo vartotojo registracija

Registruodamiesi Jūs patvirtinate, kad sutinkate su Taisyklėmis

  Neturite laiko ir galimybių patys pasveikinti artimą žmogų? O gal norite, kad tai būtų staigmena? Mes visada pasiruošęs Jums padėti.

Gėlių pristatymas į namus tik Kėdainių mieste ir rajone

Gėlės į namus Kėdainių mieste pristatomos per 3 valandas nuo užsakymo patvirtinimo. Dirbtinės gėlių kompozicijos ir dovanos gali būti pristatomos tą pačią dieną visoje Lietuvoje jeigu pasirinksite pristatymo būdą per autobusų stotį, tačiau atsižvelgiant į tam tikras aplinkybes pristatymo laikas gali kisti.. Šventinėmis dienomis (šv.Valentino diena, šv. kalėdos, Motinos diena, Tėvo diena, Kovo 8d.) dėl ypač didelio užsakymų antplūdžio tikslaus laiko negalime garantuoti. • Mes negalime prisiimti atsakomybės už pavėluotą užsakymo įvykdymą arba jo neįvykdymą dėl neteisingai įrašyto arba įrašyto ne viso adreso ar klaidingo vietos telefono numerio. Jei gavėjo nėra nurodytu adresu ir nebuvo nurodytas gavėjo telefono numeris, užsakymas bus įvykdytas dar vieną kartą vėlesniu laiku.. Po nesėkmingo antro bandymo, Jūs per 12 valandų būsite informuotas telefonu arba elektroniniu paštu apie tai, kad užsakymas nebuvo įvykdytas. • Siekiant, kad užsakymas būtų įvykdytas laiku ir kokybiškai, kartais būtina nurodyti papildomą informaciją, jei gėlės siunčiamos į ligoninę, reikia nurodyti skyrių, palatos numerį. Nenurodžius ar nepatikslinus papildomos informacijos gėlės tokiu atveju paliekamos tik registratūroje. Gavėjo pageidavimu, gėlės gali būti perduodamos patikimiems tretiems asmenims (pvz. kaimynams ir kt.). Darbovietėje, neradus gavėjo, gėlės perduodamos jo bendradarbiams. • Nepavykus jokiais būdais įvykdyti užsakymo, užsakovui apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas užsakovui taip pat negrąžinamas. Gavėjas negali reikalauti pakeisti užsakytų prekių į pinigus ar kitas prekes. Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.

Dovanų pristatymas, kompozicijos iš dirbtinių gėlių, miegančios rožės į namus visoje Lietuvoje

Siunčiamos kurjerio pagalba per LP Express, autobusų stotį, Lietuvos paštą, Dovanos (prekės) pristatomos tik DARBO DIENOMIS. Prekės išsiunčiamos kitą darbo dieną gavus apmokėjimą už prekes ir siuntinio siuntimą. Jos bus pristatytos jūsų nurodytu adresu.

LP express 24 paštomatai. Moderniausias bei patogiausias būdas siųsti ir gauti siuntas visoje Lietuvoje. 24 valandas veikiantys siuntų savitarnos terminalai neeikvos brangaus Jūsų laiko. Siuntas galėsite išsiųsti ar atsiimti Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje. • Atsiskaičius už prekę e-parduotuvėje www.geleskedainiai.lt galite pasinaudoti paslauga - PASIIMSIU PATS ir dovanas atsiimti gėlių salone Kėdainiai,Radvilų 59, ,, Gėlių fėja,,. Pristatymo mokestis – netaikomas.

Prekių pristatymas į pašto skyrių, Prekių pristatymas be gėlių į Lietuvos pašto skyrių. Prekės Lietuvos paštui perduodamos pirmadienį ir ketvirtadienį, jos bus pristatytos per 4-5 darbo dienas. Šios dienos pradedamos skaičiuoti nuo užsakymo pridavimo į paštą. Prekės pradedamos ruošti siuntimui kitą darbo dieną po apmokėjimo. • Pristatymas į artimiausią Jūsų pašto skyrių. • Iš pašto Jūs gausite pranešimą apie gautą siuntinį. • Siuntą iš pašto galima atsiimti tik su asmens dokumentu.

Atkreipiame dėmesį, kad užsisakius dūžtančias prekes su pristatymo paslauga per Lietuvos paštą ir DPD prekė nebus įpakuota į celofaną, siekiant išvengti dūžių ir laikantis pakuotės reikalavimų, kad pakuotė turi atlaikyti statinį 4–5 kartus už siuntos svorį didesnį spaudimą ir nesubliūkšti, nes pakuotė bus kraunama ant kitų pakuočių, o ant jos savo ruožtu bus kraunamos kitos pakuotės. • Užsisakius dūžtančias prekes su pristatymo paslauga per Lietuvos paštą, DPD, skubios siuntos per autobusų stotį - už transportavimo metu padarytą žalą mes neatsakome.


1.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes el. parduotuvėje.
1.2. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pirkėjas informuojamas el. parduotuvės tinklalapyje. Pirkėjui apsiperkant el. parduotuvėje taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo metu.
1.3. Pirkti el. parduotuvėje turi teisę:
1.3.1. veiksnūs fiziniai asmenys, t.y., asmenys sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;
1.3.2. nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis;
1.3.3. juridiniai asmenys;
1.3.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgaliotieji atstovai.
1.4. Pardavėjas, patvirtindamas taisykles, taip pat garantuoja, kad, remiantis taisyklių 1.3. punktu, Pirkėjas turi teisę pirkti prekes el. parduotuvėje.
1.5. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“ (žr. 5 punktą „Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai“).
1.6. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma el. parduotuvėje.

2. Asmens duomenų apsauga.
2.1. Užsisakyti prekes el. parduotuvėje Pirkėjas gali:
2.1.1. užsiregistruodamas šioje el. parduotuvėje – įvesdamas registracijoje prašomus duomenis;
2.1.2. nesiregistruodamas šioje el. parduotuvėje.
2.2. Pirkėjas, užsakydamas prekes 2.1. taisyklių punkte numatytais būdais, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.
2.3. Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog 2.2. punkte pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo el. parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.
2.4. Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo el. parduotuvėje tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
2.5. Pirkėjas, užsiregistruodamas el. parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti prisijungimo duomenų.

3.1. El. parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę.
3.2. Sutartis pradeda galioti nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, o gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina – atsiunčia patvirtinimo laišką Pirkėjo nurodytu el. paštu.
3,3.2. Atsiskaitymas banko pavedimu – tai išankstinis atsiskaitymas, kai Pirkėjas, atsispausdinęs užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į el. parduotuvės banko sąskaitą.
3,4. Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas
4. Pirkėjo ir pardavėjo atsakomybė.
4.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už Pirkėjo pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių asmens duomenų registracijos formoje, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.
4.2. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis šia el. parduotuve.
4.3. Užsiregistravęs Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų perdavimą tretiesiems asmenims. Jei el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs prie el. parduotuvės naudodamasis Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pardavėjas šį asmenį laikome Pirkėju.
4.4. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir Pirkėjo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.


5. Baigiamosios nuostatos.
5.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.
5.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

 

Registruotis